Hoşgeldiniz.

berrak tüzünataç biyografi , berrak tüzünataç hayatı berrak tüzünataç kimdir , berrak tüzünataç biyografisi , berrak tüzünataç hakkında Sinema ve dizi oyun cusu olan Berrak

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Berrak tüzünataç biyografi,berrak tüzünataç hayatı

  Sponsorlu Bağlantılar
  berrak tüzünataç biyografi,berrak tüzünataç hayatı


  berrak tüzünataç kimdir, berrak tüzünataç biyografisi,berrak tüzünataç hakkında  Sinema ve dizi oyuncusu olan Berrak Tüzünataç 2 Kasım 1984 yılında Yalova'da doğmuştur.Eğitim Durumu: Lisans (devam ediyor..) İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmak üzere..

  Number 1 TV'de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım atan Tüzünataç, Kanal D'de yayınlanan Ödünç Hayat 'ta rol aldı.
  Elveda Rumeli adlı televizyon dizisinde Vahide karakterini canlandırıyordu ancak 73. bölümde senaryo gereği ölerek diziden ayrıldı. Bu diziyle beraber ününü artıran Berrak Tüzünataç, izleyenlerin tepkisini çekmiş, fakat ölürken izleyenleri ağlatmıştır.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.