Hoşgeldiniz.

Irkçılığın Çözüm Yöntemi Zihniyet Değişikliği Hakkında Bilgi Irkçılık adeta çok kültürlü toplumların bile dokusunu içten içe çürüten bir hastalık durumunda. Uzmanlar , Hindistan gibi çok

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Irkçılığın Çözüm Yöntemi Zihniyet Değişikliği Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Irkçılığın Çözüm Yöntemi Zihniyet Değişikliği Hakkında Bilgi

  Irkçılık adeta çok kültürlü toplumların bile dokusunu içten içe çürüten bir hastalık durumunda. Uzmanlar, Hindistan gibi çok kültürlü toplumlarda bile kültürel köklere dayalı ırkçılığın sürdüğünü belirtiyorlar.

  Alman İnsan hakları Enstitüsü uzmanı Vollmar Otto, ırkçılıkla mücadelenin en geçerli yolunun da zihniyet değişikliği olduğu söyleyerek, “ırkçılığı beyin doğurur. Irkçılıkla ancak insanların zihniyeti değiştiği zaman mücadele edilebilir. Bu mücadele yasalarla yapılamaz.

  Bilinçlendirme ve aydınlatma kampanyaları uygulanmalı ama aynı zamanda ırkçılık yapılanlar da haklarının ihlaline karşı kendilerini savunabilecek konuma getirilmelidir” şeklinde düşüncelerini dile getiriyor.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.