Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kardeş sevgi si nedir anlamı Kardeş sevgi si nedir? Kardeş sevgi si kardeşini korumak ve sevmektir. Kardeşler birbirlerini korumalı ve sevmelidir. Kardeşler biri hasta ise
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kardeş sevgisi nedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kardeş sevgisi nedir anlamı

  Kardeş sevgisi nedir? Kardeş sevgisi kardeşini korumak ve sevmektir. Kardeşler birbirlerini korumalı ve sevmelidir. Kardeşler biri hasta ise ona hizmet eder. Bunu yazdığım gün hastaydım ve ablam beni sevdiği ve benim hasta olmama üzüldüğü için benim istediklerimi yapıyordu. Ama biz hasta olmasak bile birbirlerimizi sevmeli ve iyiliğini istemeliyiz.

  Mesela Habil ve Kabil’i ele alalım. Onlar da kardeşti, ama Kabil kötü olduğu için Habil’i sevmiyordu. Ama birbirlerini sevselerdi daha iyi olmaz mıydı? O zaman şeytan da Kabil’e kötülük yaptıramazdı. Ama Kabil Habil’i sevmediği için kardeş kavgası çıktı. Hâlbuki kardeş kavgası çıkmaması lazımdı. Çünkü en kötü kavga kardeş kavgasıdır.

  En kötü kavga kardeş kavgasıdır. Bir ailede de böyledir, bir ülkede de… Buna göre birbirimizi sevmeliyiz. Ve arkadaşlarımızla da kavga etmemeliyiz. Çünkü hepimiz birer Müslüman kardeşiz. Kavga etmemeli, kin beslememeli ve birbirimiz için ne kadar iyilik ve fedakârlık yapabiliyorsak yapmalıyız.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kardeş sevgisi ile ilgili hikayeler
 3. Kardeş sevgisi ile ilgili kompozisyon
 4. Kardeş sevgisi ile ilgili yazı
 5. Kardeş sevgisi şiirleri
 6. Kardeş Sevgisi Sözleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri