Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Kara Üzüm Çekirdeğinin Faydaları , Siyah Üzüm Çekirdeğinin Faydaları Antioksidan olan üzüm çekirdeği vücudu , kendi içinde oluşan ya da dış kaynaklı serbest oksijen radikallerinden
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kara Üzüm Çekirdeğinin Faydaları, Siyah Üzüm Çekirdeğinin Faydaları, Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kara Üzüm Çekirdeğinin Faydaları, Siyah Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

  Antioksidan olan üzüm çekirdeği vücudu,kendi içinde oluşan ya da dış kaynaklı serbest oksijen radikallerinden ve diğer radikallerden korur. Üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri çoktanınmış antioksidan vitaminler olan C vitamininden 20 kat, E vitamininden ise 50 kat daha üstündür.

  Üzüm çekirdeğinin faydaları nelerdir?

  Üzüm çekirdeği damar tıkanmasını önler ve damarlarınızı sağlamlaştırır. Hipertansiyon, kalp krizi ve felç olasılığını enaza indirir. Diabetli ve varisli kişilere son derece yararlıdır. Gözü maküler dejenerasyon ve kataraktan korur. Üzüm çekirdeği sürekli bilgisayarın başında olan kişilerin göz sağlığının korunmasında da önemlidir. Üzüm çekirdeği DNA hasarını azaltarak kanser oluşum riskini de minimale indirir.Üzüm çekirdeği cildin bağdokusunda bulunan kollajeni sağlamlaştırır. Deriyi dinçleştirdiği için kozmetik sanayinde merhem olarak da kullanılırÜzüm çekirdeği damarların kollajen dokusunu da sağlamlaştırdığı için damar sertliği ve damar sertliği ile ilgili çok sayıda hastalığı önler.Üzüm çekirdeği histamin salgısını azaltarak alerjiyi önler. Üzüm çekirdeği iltihabi prostaglandinlerin sentezini azaltarak romatizmal hastalıklar, ağrı ve endometrioz gibi durumlarda yararlı olurlar.

  Ne kadar üzüm çekirdeği ekstresi kullanılmalı?

  Üzüm çekirdeği ekstresinin 100 mg´lık kapsülleri mevcut. Hastalıklardan korunmak için günde 1-2 kapsül yutunuz. Bir hastalığınız varsa dozu iki katına çıkartın. Şimdiye kadar üzüm çekirdeği ekstresinin fazla alınması ile ilgili bir yan etki bildirilmemiştir.Kapsül yerine 1 avuç ya da fincan kara üzüm kurusu da yiyebilirsiniz..Kara üzümü ya da kurusunu yerken çekirdeklerini çiğneyiniz, böylece etkisi de artmış olacaktır. Üzüm çekirdeği gibi kabuğu da proanthosiyanidin içerir.

  Kimler kullanmalı?

  * Kan damarlarının yardıma ihtiyaç duyduğunu düşünenler.
  * Cildindeki kırışıklıklar günden güne fazlalaşanlar
  * Cildi cansız ve solgun görünenler
  * Kalple ilgili sorunları olanlar
  * Ani kalp krizi riski olanlar
  * Görme gücünde yaslanmaya bağlı bozulma olanlar
  * Şişlikler ve ödem alerjilerinde
  * Yüksek tansiyonda
  * Kolayca kanama ve morarma eğilimi olanlar
  * Daha önce kanamaya bağlı felç geçirenler
  * Şeker hastalığı olanlar
  * Varis ve hemoroit gibi soruları olanlar

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kabak Çekirdeğinin Faydaları
 3. Kara Üzüm Çekirdeği Yağının Faydaları
 4. Üzüm Çekirdeğinin Faydaları Nelerdir?
 5. Kara Üzüm Çekirdeği Tozu Faydaları
 6. Üzüm çekirdeğinin faydalar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google

 8. İLHAMİ

  Sponsorlu Bağlantılar
  Siyah Üzüm çekirdeği antioksidandır. Vücudu, iç ve dış kaynaklı serbest oksijen radikallerinden ve diğer radikallerden korur.Üzüm çekirdeği özütü flavonoid denilen vitamin benzeri grupta, oligomerik protoantosiyanidin maddelerini içerir. Siyah Üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri, antioksidan vitaminler olan C vitamininden 20 kat ve E vitamininden ise 50 kat daha fazladır.
  İnsan Sağlığına Faydaları:
  1-Gözü maküler dejenerasyon ve kataraktan korur.
  2-Damarları sağlamlaştırır, bu nedenle diabetli ve varisli kişilere son derece yararlıdır.
  3-Hipertansiyon, kalp krizi ve felç olasılığını en aza indirir.
  4-DNA bozulmasını önleyerek, Kanser riskini en aza indirir.
  5-Damar sertliğini önler
  6-Derimizin temel taşı olan "kollajeni" sağlamlaştırır bu nedenle deri sarkması dolayısı ile yüz kırışıklığına karşı çok etkilidir.
  7-Romatizma, Allerji, iltihabi eklem romatizma ağrılarına karşı çok etkilidir.
  Ve daha birçok bilimsel faydaları ıspatlanan bu mucuzevi şeyi isteyene ücreti karşılığı temin edebilirim, ulaşmak isteyenler 0546 26 46 555 nodan bana ulaşabilirler
  Sıgaraya aylık 400 - 500 tl arası harcayanlar, bu aylık zehire verdikleri ücret karşılığında, bir aileye en az 6 ay gidecek üzüm çekirdeğini temin edebilirler, fazla örneğe gerek yok sanırım. Hoşçakalın... 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 10. Kara Üzüm Çekirdeğinin Faydaları

  Doğanın bize sunduğu mucizevi bitkilerden biri de siyah üzüm ve onun çekirdeğidir. Hatta çekirdeğin, meyve tanelerinden daha faydalı olduğunu da unutmayın. Peki, bu kadar merak edilen ve bu denli popüler olan kara üzüm çekirdeğinin faydaları nelerdir?

  Özellikle kan yapıcı özelliği ile kansızlık probleminde önemli bir yardımcı olan kara üzüm çekirdeği, aynı zamanda bayanların doğal göğüs büyütme yöntemleri konusunda tercih ettikleri de bir yöntemdir. Gerçekten de düzenli kullanımda kara üzüm çekirdeği göğüslerinizin dolgunlaşmasını ve büyümesini sağlar. Ancak faydaları bu kadarla da sınırlı değil. Tam bir vitamin deposu olan kara üzüm çekirdeği, hafızayı güçlendirir ve enerji verir. Sabahları bir kase yoğurda bir miktar kara üzüm çekirdeği tozu katarak güne başlayın, metabolizmanızı da hızlandırmış olacaksınız.

  Kara üzüm, göz sağlığı açısından da oldukça yararlıdır. Gün boyu bilgisayar, telefon gibi teknolojik aletlerle vakit geçirdiğiniz düşünülürse, bu çekirdeklerden tüketmenizde yarar var. Kara üzüm çekirdeğini tane yerine, toz olarak tüketmelisiniz. Taneleri, herhangi bir aktara giderek çekmesini ve toz haline getirmesini isteyebilirsiniz. Süt ve yoğurt ile karıştırarak tüketebilirsiniz.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri