Hoşgeldiniz.

LİMONLU SİVİLCE MASKESİ Bayanların sivilve takıntısını bilmeyeniniz yoktur.Yüzlerinde ufacık bir sivilce görseler aynalara küserler.Nette gezinirken keşfettiğim ve yararlı olacağını düşündüğüm bir sivilce maskesini sizlerle paylaşmak

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Limonlu Sivilce Maskesi

  Sponsorlu Bağlantılar
  LİMONLU SİVİLCE MASKESİ

  Bayanların sivilve takıntısını bilmeyeniniz yoktur.Yüzlerinde ufacık bir sivilce görseler aynalara küserler.Nette gezinirken keşfettiğim ve yararlı olacağını düşündüğüm bir sivilce maskesini sizlerle paylaşmak istedim.

  Sivilce maskesinin yapılışı şöyle;2 adet orta boy limonun kabukları soyulup 3 çorba kaşığı suyda yaklaşık 5 dakika bekletilir.Suda bekletilen limonlar suyu ile birlikte robottan geçirilip püre haline getirilir.Elde edilen püre cildiniz temizlendikten sonra maske olarak uygulanır.

  Benim sizler için bulduğum sivilce maskesi önerisi bu,siz daha iyisini biliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz.Hadi yorum bölümüne sizin uyguladığınız maske taarifinizi yazın herkesin haberi olsun.Hadi bol sivilcesiz günler….

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.