Hoşgeldiniz.

ibrahim saraçoğlu – karaciğer için bitkisel öneriler – karaciğer hastalıklarına ne iyi gelir – karaciğer yetmezliği İbrahim Saraçoğlu karaciğere lavanta kürü önermiştir. Bu kür karaciğerimizi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  ibrahim saraçoğlu – karaciğer için bitkisel öneriler – karaciğer hastalıklarına ne iyi gelir – karaciğer yetmezliği

  Sponsorlu Bağlantılar
  ibrahim saraçoğlu – karaciğer için bitkisel öneriler – karaciğer hastalıklarına ne iyi gelir – karaciğer yetmezliği

  İbrahim Saraçoğlu karaciğere lavanta kürü önermiştir. Bu kür karaciğerimizi türlü hastalıklardan koruyucu özelliktedir . Ayrıca bu kür sedef gibi deri hastalıkları,rahatsızlıklarına karşı da vücudu korur .

  Her şeyden önce şunu bilmeliyiz ki bir bitkinin direkt olarak yani doğrudan bir faydası olmaz bizlere. O bitkinin sekonder, yani yardımcı bir bitkiye , tedaviye ihtiyacı vardır. Bunu bilmek hepimiz için ve hastalığımızın tedavisi için faydalı olacaktır.
  Bu kürün uygulanıp başarılı olmasında , kürün nasıl ve ne zaman uygulanacağı , ne kadar uygulanacağı , ne kadar süre demleneceği hususları hayati önem taşımaktadır. Bunlara dikkat etmeli , usulüne uygun yapmalıyız.
  Karaciğere karşı sadece lavanta değil çilek kürü de uygulanabilir.

  Örneğin karaciğer yetmezliğine hergün öğlen yemeğinden yarım saat önce tüketeceğiniz çilek lapasının büyük faydası vardır.
  Karaciğerin düzenli ve istenilen seviyede çalışması için enginar da çok faydalı bir bitkidir. Haftada en az 2-3 defa enginar tüketmemiz karaciğere büyük yardımcı olacaktır. Az suda haşlamanız gerekmektedir ve sıvı yağı fazla kullanmamanız gerekmektedir.

  Bu anlattığımız kür de yardımcı görevdedir. Hekimin uygulayacağı tedavinin yanında kullanılmalıdır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.