Hoşgeldiniz.

Boğaz Yanmasına İyi Gelen Bitkiler boğaz ağrısı - boğazda yanma - boğaz enfeksiyonları - boğaz için bitkisel reçeteler Kış ayları başladı , boğaz enfeksiyonları da

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Boğaz Yanmasına İyi Gelen Bitkiler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Boğaz Yanmasına İyi Gelen Bitkiler
  boğaz ağrısı - boğazda yanma - boğaz enfeksiyonları - boğaz için bitkisel reçeteler

  Kış ayları başladı, boğaz enfeksiyonları da, atağa geçti. Kimi duysam veya görsem boğaz ağrısı ve buna bağlı sıkıntıarı mevcut.

  Boğaz enfeksiyonlarını atlatmanın en güzel yollarından birisi de,şifalı bitkiler.

  Bu bitkilerden bir demet.  Kuşburnu çayının faydaları

  Bu bitki C Vitamini yüklüdür ve çay olarak içildiğinde hızla kana karışır. Alüminyum olmayan bir kab içine iki çorba kaşığı kuşburnu koyun ve üzerine bir bardak su ekleyerek üzerini kapatın. 20-30 dakika kaynatın. Bir kahve filtresinden geçirip süzerek, taze sıkılmış limon suyu ekleyin ve balla karıştırın.


  Adaçayı - okaliptüs

  Bu bitkiler tam anlamıyla iyileştirici güce sahip. Bu iki bitkiyi karıştırarak çay yapıldığında, yanmayı engelleyici ve antibakteriyel özelliklerinin sayesinde, boğaz ağrısını hem yatıştırıcı hem de tedavi edici etki sağlar.

  Yaklaşık 250 ml kaynar suya iki çay kaşığı adaçayı ve okaliptüs yaprağı atıp 20-30 dakika demlendirin. Soğuduktan sonra, gün içinde ihtiyaç duyduğunuzda sık sık gargara yapın.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.