Hoşgeldiniz.

Deniz kadayıfı faydaları - Deniz kadayıfının kullanımı - Deniz kadayıfı cilt Deniz kadayıfı faydaları , deniz kadayıfının faydaları , deniz kadayıfı süt , deniz kadayıfının

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Deniz kadayıfı faydaları - Deniz kadayıfının kullanımı - Deniz kadayıfı cilt

  Sponsorlu Bağlantılar
  Deniz kadayıfı faydaları - Deniz kadayıfının kullanımı - Deniz kadayıfı cilt

  Deniz kadayıfı faydaları ,deniz kadayıfının faydaları ,deniz kadayıfı süt, deniz kadayıfının kullanımı,deniz süngeri faydaları,deniz kadayıfı bebeklerde kullanımı,denizin yararları, deniz kadayıfı cilt ,DENİZ KADAYIFI FAYDALARI,denizin faydaları...

  - Öksürük: İçerisinde bulunan brom bileşikleri öksürüğü keser.Deniz kadayıfı,ıhlamur ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse balgam söktürür.
  - Balgam: İçerisinde bulunan brom bileşikleri öksürüğü keser.Deniz kadayıfı,ıhlamur ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilirse balgam söktürür.
  - Nefes darlığı: Deniz kadayıfı sinirli ot ve biberiye ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak içilmeye devam edilir.
  - Gastrit: Deniz kadayıfı,ıhlamur,kekik,nane ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak aç karnına içilmeye devam edilir.
  - Ülser: Deniz kadayıfı,ıhlamur,kekik,nane ile beraber kaynatılıp balla tatlandırılarak aç karnına içilmeye devam edilir.
  – Deniz Kadayıfı Normalde herhangi bir yan tesiri yoktur. Denizden çıkartılan kadayıf şeklinde bir deniz ürünüdür. Bronşit, nefes darlığında başarıyla uygulanır. Cilt temizliği ve yanık tedavisinde de rahatlıkla uygulanabilir.
  İçindekiler:Müsilaj, Karbonhidratlar, İyot, Brom, Sodyum, Potasyum, Magnezyum

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.