Hoşgeldiniz.

Bel Kaymasına Şifalı Bitkiler Bel Kayması Tedvisine Şifalı Bitkiler - Bel Kaymasının Tadavisi - Bel Kaymasına Bitkilerle Çözüm Bel Kaymasının Tedavisinde Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler:
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bel Kaymasına Şifalı Bitkiler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bel Kaymasına Şifalı Bitkiler
  Bel Kayması Tedvisine Şifalı Bitkiler - Bel Kaymasının Tadavisi - Bel Kaymasına Bitkilerle Çözüm  Bel Kaymasının Tedavisinde Bulunması Gereken Şifalı Bitkiler:
  Ceviz yaprağı, Deve tabanı, Bayır turpu, Buğday unu, Soğan , Süt, Sirke
  Hazırlanış Şekli:
  * Sirke ile haşlanan ceviz yaprağının süzülmesiyle elde edilen sıvı bir gün dinlendirilir. Hazırlanan sıvı bele masaj yapılır. Masajdan sonra kalan posa bele sarılır.
  * Deve tabanı suda haşlanır. Süzülerek elde edilen posa süt ile yoğrulur ve merhem kıvamına getirilir. Hazırlanan merhem tedavi süresince yatmadan önce bele sarılır.
  * Rendelenmiş bayır turpuna buğday unu karıştırılır. Elde edilen karışım hamur kıvamına getirildikten sonra ısıtılarak bele sarılır.
  * Sirke suyu ile haşlanan ezilmiş soğan lapa haline getirilir. Bele masaj yapıldıktan sonra hazırlanan lapa ısıtılarak bele sarılır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.