Hoşgeldiniz.

Kpss başvurusu nereye yapılır , Kpss başvurusu nereye yapılıyor ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev Kpss başvurusu hangi bankalara yapılır Kpss başvurusu ne

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Kpss başvurusu nereye yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kpss başvurusu nereye yapılır,
  Kpss başvurusu nereye yapılıyor ?

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar
  KPSS 2016 Nasıl Nereden Başvuru Yapılır ?

  2016 yılının haziran ayıdna yapılacak olan Kamu Personeliseçme sınavı (KPSS) başvuruları 9 nisan tarihi itiabarı ile başlamış durumda… kpss sınavı ne zaman 2016,kpsssınavı ne zaman yapılacak 2016,2016 kpss sınavı ne zaman yapılacak,2016 kpss sınav soruları ve cevapları,2016 kpss sınavı soruları ve cevap anahtarı…

  2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) başvuruları bugün başladı. 2016 KPSS’ye girmek için yapmanız gerekenler ise çok basit. İşte 2016 KPSS başvurularında yapılması gerekenler.

  “2016 KPSS ne zaman yapılacak” diye merak edenler, 7-8 Temmuz 2016 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda yapılacak 2016 KPSS sınavı başvuruları bugün başladı.

  2016 KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) tarihleri belli oldu. İşte ÖSYM’nin bukonuda yaptığı açıklama;

  2016 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) lisans düzeyinde, 7-8 Temmuz 2016 tarihlerinde Cumartesi sabah, Cumartesi öğleden sonra, Pazar sabah ve Pazar öğleden sonra olmak üzere dört oturumda il merkezleri ile Lefkoşa’da yapılacaktır.

  2016 KPSS’ye lisans mezunları ile bir lisans programından mezun olabilecek durumda olan adaylar gireceklerdir.

  Sınava başvurma işlemleri, 9-18 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular, başvuru merkezlerince yürütülecektir. Ortaöğretim Kurumu (Okulu) Müdürlükleri ve ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri KPSS’de başvuru merkezi olarak görev yapacaklardır.

  2016 KPSS’ye katılmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna, başvurma süresi içinde ÖSYM’nin internet adresinden ulaşacaklardır. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır.

  2016 KPSS Lisans Kılavuzunda başvurma, sınav, değerlendirme ve yerleştirme ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

  KPSS 2016’ye Başvurular ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri,Ortaöğretim Kurumları vewww.osym.gov.tr web sitesi aracılığıyla yapılabilecek. İllere göre başvuru yapılabilecek.

  Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

  ÖSYM BAŞKANLIĞI’ 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.