Hoşgeldiniz.

Lise Mezunları 2016 Polislik Sınavı Lise Mezunları Polislik Sınavı 2016 Lise mezunları polislik sınavı şartları polislik sınavı şartları 2016 Polisliğe Bütün Lise Mezunları Başvurabilecek Teklife

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Lise Mezunları 2016 Polislik Sınavı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Lise Mezunları 2016 Polislik Sınavı

  Lise Mezunları Polislik Sınavı 2016
  Lise mezunları polislik sınavı şartları
  polislik sınavı şartları 2016
  Polisliğe Bütün Lise Mezunları Başvurabilecek


  Teklife göre Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) adı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) olacak. Tüm lise ve dengi okul mezunları, polis meslek yüksekokulları ile akademilerine girebilecek.


  Elektronik ortamda sınav
  - Sınavlar, basılı veya elektronik ortamda ve adaylara soruların aynı anda sorulduğu eş zamanlı olarak yapılabilecek. Sınavlar ayrıca alan ve zorluk düzeyine göre tasnif edilerek güvenli biçimde saklanan bir soru havuzundan, her bir adaya aynı ya da farklı zamanlarda sorulmasına izin verecek şekilde, elektronik ortamda da gerçekleştirilebilecek.
  - Sınavların yapıldığı binalarda sınav öncesinde ve sınav sırasında “sinyal karıştırıcı” ve benzeri cihazlar kullanılabilecek.
  - Gizli olan bilgileri, hukuka aykırı olarak elde eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapisle cezalandırılacak. Bu bilgileri ifşa eden kişilere, iki yıldan beş yıla kadar hapis ve 5 bin TL’ye kadar adli para cezası verilecek. Sınavlarda, cihaz kullanarak kopya çeken veya aracılık edenler, dört yıla kadar hapisle cezalandırılacak.
  alıntı

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.