Hoşgeldiniz.

2016 SBS Yerleştirme Sonuçları SBS 2016 Yerleştirme sonuçları OYP ile öğrenci alan okulların yerleştirme sonuçları 26 Temmuz 2016 tarihinde MEB ve Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistem

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  sbs yerleştirme sonuçları 2016

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 SBS Yerleştirme Sonuçları
  SBS 2016 Yerleştirme sonuçları


  OYP ile öğrenci alan okulların yerleştirme sonuçları 26 Temmuz 2016 tarihinde
  MEB ve Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi
  adreslerinde ilan edilecek. Öğrenciler T.C. kimlik numarası ve okul numarasıyla sonuç bilgilerini öğrenebilecek.

  Yerleştirme işlemi yapılarak öğrencilerin asil ya da mülakat hakkı kazandıkları tercihleri belirlendikten sonra, herhangi bir tercihine yerleşen öğrencilerin yerleştikleri tercihten daha üstteki tercihleri ile herhangi bir tercihine yerleşemeyen öğrencilerin tüm tercihleri dikkate alınarak yedek yerleştirme yapılacak.
  Yerleştirme sonuçları açıklanınca tercihlerinden birini asil olarak kazanan öğrenci, 1–5 Ağustos 2016 tarihleri arasında saat 17.00'ye kadar asil olarak yerleştirildiği okula giderek kaydını yaptırabilecek. Kayıt yaptırmamaları durumunda öğrenciler bu haklarını kaybedecek.

  Öğrencilere ayrıca sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. OYP'ler öğrencilerin 2009, 2016 ve 2016 yıllarında girmiş oldukları SBS ve bu yıllarda okullarında gösterdikleri başarının tümünü yansıtıyor.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.