Hoşgeldiniz.

Bilgisayar ımda virüs olup olmadığını nasıl anlarım? , Bilgisayar da virüs olup olmadığını nasıl anlaşılır Kısa Yoldan; Anti-virüs program ı ile taratın virüs varsa çıkar=)

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bilgisayarımda virüs olup olmadığını nasıl anlarım?

  Sponsorlu Bağlantılar




  Bilgisayarımda virüs olup olmadığını nasıl anlarım?,
  Bilgisayarda virüs olup olmadığını nasıl anlaşılır

  Kısa Yoldan;
  Anti-virüs programı ile taratın virüs varsa çıkar=)

  2 seçenek olarak aşağıdaki sorulardan herhangi birine "evet" cevabını verebiliyorsanız, bilgisayarınızda bir virüs bulunuyor olabilir.;

  Bilgisayarınız çok yavaş mı çalışıyor?
  En sık görülen virüs belirtisi bilgisayarın normal performansından çok daha yavaş çalışmasıdır. Ancak, düşük performans için başka nedenler de olabilir, örneğin birleştirilmesi gereken bir sabit disk, daha fazla bellek (RAM) gerektiren bir bilgisayar veya casus yazılım ya da reklam yazılımının varlığı.

  Beklemediğiniz iletiler alıyor musunuz veya programlar otomatik olarak mı başlatılıyor?
  Bazı virüsler Windows'a veya bazı programlarınıza zarar verebilir. Söz konusu zararlar nedeniyle beklenmedik şekilde iletiler görüntülenebilir, programlar otomatik olarak başlatılabilir ve kapatılabilir veya Windows aniden kapatılabilir.

  Modeminiz veya sabit diskiniz gereğinden fazla mı çalışıyor?
  Bir e-posta virüsü kendisinin çok sayıda kopyasını e-posta yoluyla göndererek çalışır. Bunun belirtilerinden biri, geniş bant veya harici modeminiz üzerindeki etkinlik ışığının sürekli yanması, diğeri ise bilgisayarınız çalıştığı sırada sabit diskinden sürekli olarak ses gelmesidir. Bunlar her zaman için bir bilgisayar virüsünün bulunduğunun belirtisi olmayabilir, ancak diğer sorunlarla bir araya geldiğinde virüs bulaştığını gösterebilir.(windows)


  Paylaş Facebook Twitter Google



 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.