Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Atom İşlemci nedir , Atom İşlemci ne demek , Atom İşlemci ne işe yarar Atom işlemci düşük güç tüketimi sağlamasına karşılık , Intel’in üretmiş olduğu
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Atom İşlemci nedir, Atom İşlemci ne demek, Atom İşlemci ne işe yarar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Atom İşlemci nedir, Atom İşlemci ne demek, Atom İşlemci ne işe yarar

  Atom işlemci düşük güç tüketimi sağlamasına karşılık, Intel’in üretmiş olduğu diğer işlemcilere kıyasla işlem süresi uzunluğu dezavantajıdır. Hatta bu işlemcilerin çift çekirdekli olanlarının da bulunmasına karşılık diğer işlemcilere göre istenilen performansı sağlamamaktadır. Bu nedenle fazla sisteme kaynaklarına gerek duymayacak kullanıcılar için üretilmiş olan netbooklarda ve bazı notebooklarda kullanılmaktadır.

  Intel Atom işlemciler, harici olarak satılmamakta olup anakart üzerinde sabit olarak üretilmektedir. Eğer Atom işlemcili bir cihaz satın alacaksanız, ileride işlemcinizi değiştiremeyeceğinizden dolayı ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

  Inte’in Atom işlemcileri her ne kadar netbooklar için üretilmiş olsa da günümüzde bazı masaüstü bilgisayarlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Bu da bir çok bilgisayar üreticisinin Intel Atom işlemcili modeller üretmesine neden olmuştur.

  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Android İşlemci Nedir
 3. En iyi İşlemci Hangisi?
 4. Atom Modelleri Nelerdir, Atom Nedir
 5. Atom Nedir, Atom Modelleri Nelerdir
 6. Atom Bombası-Atom Bombası İle İlgile Bilgiler-Atom Bombası Nasıl Yapıldı-Atom Bombasının E
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri