Hoşgeldiniz.

Ülkemiz (Yurdumuz) hangi uygarlıkların kesiştiği yerdedir , türkiye hangi uygarlıkların kesiştiği bölgede yer alır Yurdumuz , Akdeniz Orta Doğu ve Avrupa uygarlıklarının kesiştiği bir yerdedir.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 11      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Türkiye hangi uygarlıkların kesiştiği yerdedir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ülkemiz (Yurdumuz) hangi uygarlıkların kesiştiği yerdedir, türkiye hangi uygarlıkların kesiştiği bölgede yer alır

  Yurdumuz, Akdeniz Orta Doğu ve Avrupa uygarlıklarının kesiştiği bir yerdedir. Asya ve Avrupa kıtaları arasında köprü görevi yapan ülkemizin güçlenmesi bazı dış mihrakları tedirgin ve rahatsız etmektedir.
  Ayrıca, Ülkemiz çok zengin yer altı ve yer üstü kaynaklarına sahiptir. Topraklarımızda her türlü maden yatakları mevcuttur. Bunların en önemlilerinden biri de petroldür. Topraklarımızda her türlü nebatat yetişebilmektedir. Ülkemiz yakın zamana kadar kendi kendine yetebilen nadir ülkelerdenken artık tohumda ve sezona göre de çeşitli ürünlerde dışa bağımlı olmaya başlamıştır. 80 milyon olduğunu tahmin ettiğimiz dinamik ve bağımlı genç nüfusumuzla kalkınan ülke konumundayız.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.