Hoşgeldiniz.

2016 Güneş Gözlüğü Modası Birkaç sezondur ısıtılıp ısıtılıp önümüze konan gözlük modası , bu sezon ken din i aşıyor. Daha önce denemediğiniz modellerle yüzünüzü şenlendirmeye

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  2016 Güneş Gözlüğü Modası

  Sponsorlu Bağlantılar
  2016 Güneş Gözlüğü Modası

  Birkaç sezondur ısıtılıp ısıtılıp önümüze konan gözlük modası, bu sezon kendini aşıyor. Daha önce denemediğiniz modellerle yüzünüzü şenlendirmeye ne dersiniz?


  Kedi Gözler
  50’lerin efsane gözlük çerçeveleri geri döndü! Biz hala XL gözlüklerimizle salınırken Tom Ford’un Nikita modelini podyumda gördüğümüzde bir şeyler olacağını anlamalıydık. Bu sezon her yerde kedi gözlü kadınlar göreceğiz. Cat Eye gözlüklerinizi zarif eşarplar ve kloş eteklerle tamamlayarak Hollywood yıldızlarına benzeyebilirisiniz.

  John Lennon’u selamlayın
  The Beatles grubunun efsane solisti John Lennon’un taktığı yuvarlak gözlükler 2016 yazının en parlak trendi. Eğer yuvarlak yüzlüyseniz yüzünüzü daha da yuvarlak göstermemek için bu modelden kaçınmalısınız. Saç bantları ve Vintage eşarplarla kullandığınız takdirde çiçek kız etkisi yaratacak bu gözlüklerle plajın en cool kızı olacaksınız.

  Retro Etkisi

  Yeni trendlere burun kıvıranların kurtarıcısı Retro efektler bu sezon da çok moda. 2016 yazını ele geçirip 70’ler modasının dozunu arttıran olan bu gözlüklerden biri mutlaka sizin yüzünüze göre olacaktır.
  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.