Hoşgeldiniz.

Bence de çok iyi bir site herkese tavsiye ediyorum zaten supersin forumlord tek kelimeyle super Paylaş Facebook Twitter Google
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 190      

 1. Misafir Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Cevap: Tarih Ne Demektir Kısaca

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bence de çok iyi bir site herkese tavsiye ediyorum zaten supersin forumlord tek kelimeyle super

  Paylaş Facebook Twitter Google

 2. Misafir Üye

  çok fena abi bu


 3. Misafir Üye

  yazdık şimdi bakcaz artık inşallah iyi sonuç alırız


 4. Misafir Üye

  Kısa Ön Yazı Örnekleri

  Ön yazı CV oluşturanlar için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. CV oluşturan pek çok kişi belirli kurallara göre ön yazısını yazmakta ve bunun ardından ilgili iş yerine başvurusunu gerçekleştirmektedir. Ön yazı yazılırken herkesin dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu nedenle ön yazıları hatalardan yoksun bir şekilde yazmak etkili bir iş başvurusu adına büyük bir önem arz etmektedir. İnternet üzerinde birtakım kısa ön yazı örnekleri bulunmaktadır. Bu örnekler ile hızlı ve etkili bir ön yazı oluşturmak her zaman için mümkündür.

  Ön yazı yazılırken nelere dikkat edilmelidir?

  İş başvurusu için hazırlanan ön yazılarda dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Ön yazılarda ilk olarak gözden kaçırılmaması gereken hazırlanan yazıların net ve yerinde bilgiler ile oluşturulmasıdır. Bu ön yazının kısa olmasına ve işvereni sıkmamasına imkan tanımaktadır.

  Diğer yandan ön yazıyı kısa tutmak için yapılması gerekenlerden biri de kişinin ilgilendiği alanı direkt olarak belirtmesi ve sözü döndürüp dolaştırmadan ön yazı içerisine yerleştirmesi olmaktadır. Ayrıca kişinin yetenekli ve becerikli olduğu alanları kısa ve açıklayıcı bir şekilde belirtmesi önemli bir husustur. Çünkü kişinin sahip olduğu özellikler konusunda uzun içerikler oluşturması hem kendini gereğinden fazla övmesine hem de işveren tarafından yazının sıkıcı bir hale gelmesine neden olmaktadır.


 5. Misafir Üye

  Gercekten forumlord ve vikipedi en iyi iki syfa


 6. Misafir Üye

  Tarih eskiden gelen şeylerdir


 7. Misafir Üye utku

  çok sağolun teşekkürler...


 8. Misafir Üye

  helal olsun be adamlar çok haklı neden bulular bu kadar bilgiyi


 9. Misafir Üye

  Süpersiniz forumlord


 10. Misafir Üye

  Coğrafya ne demektir kısaca


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.