Hoşgeldiniz.

Şehide Selam (Oratoryo) 1. Öğrenci: Eeeeyy şehit olmadan bir gün öncee (dur) babasını arayıp helallik isteyeen (dur) , gözünü kırpmadaan (dur) vatan hainlerinin karşısına dikilen

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Şehide Selam (Oratoryo)

  Sponsorlu Bağlantılar
  Şehide Selam (Oratoryo)

  1. Öğrenci: Eeeeyy şehit olmadan bir gün öncee (dur) babasını arayıp helallik isteyeen (dur), gözünü kırpmadaan (dur) vatan hainlerinin karşısına dikilen yiğit!

  2. Öğrenci: Eeeeyy karlı dağlarıı (dur) kanıyla yıkayan Mehmetçik!

  3. Öğrenci: Eeeeyy evladını kaybedeen (dur), amaaa (dur) kendini kaybetmemek içiin (dur) başını dik tutaan (dur), içindeki derin acısıylaa (dur) gurur dolu gözlerlee (dur) komutanlara selam duran baba!

  4. Öğrenci: Eeeeyy kalbi durma noktasına gelmesine rağmeen (dur) “Bir oğlum daha olsa daa (dur) o da vatana feda olsaa” (dur) Diyen ana!

  5. Öğrenci: Eeeyy iki ay sonraa (dur) evleneceği nişanlısınıı (dur) kara toprağa gömerkenn (dur)” Düğünümüzüü (dur) cennette yapalıım” (dur) diyen şerefli bacı!

  6. Öğrenci: Eeeyy abisinii (dur) tabutu başındaa (dur) asker elbisesiylee (dur) beni de askere götürün diyeen (dur) Nene Hatun’un torunuu (dur) kız kardeş!

  7. Öğrenci: Eeeyy kocasınıı (dur), kardeşinii (dur), yakınını kaybetse dee (dur) kalbii (dur) vatan için çarpan vatansever!

  8. Öğrenci: Eeeyy olan bitenden habersiiz (dur), baba diyee (dur) tabuta bakaan (dur), yetimliğin acımsı tadınıı (dur) ağzındaki çikolatayla karıştıraan (dur) minicik yavru!

  9. Öğrenci: Eeeyy bu Ülke’yii (dur) gerçekten seven dost?!

  UNUTMAAAA, (BİRLİKTE)

  ŞEHİTLER ÖLMEEEEZ, (dur) VATAN BÖLÜNMEEEEZ!!! (BİRLİKTE)

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.