Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

2018 trafik cezası sorgulama nasıl yapılıyor bilgi verirmisiniz Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Tc kimlik numarası ile src sorgulama, src belgesi sorgulama, src sorgu Telefon
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Trafik Cezası Sorgulama

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Trafik Cezası Sorgulama Sayfası

  Trafik Cezası Sorgulama.jpg


  Ülkemizde Yüzbinlerce Araç bulunmakta haliyle Trafik cezası oranıda bu araç oranına göre yüksek , genellikle haberiniz olmadan ışıkta geçtiğinizde veya yalnış yere park ettiğiniz için bazı cezalar haberiniz olmadan kesiliyor . Bunun yanı sıra kiminiz aracınızı sattığınız ana kadar bu cezadan bi haber durumda oluyorsunuz işin dahada acı tarafı ise haberiniz olmadığı halde cezanız geciktiyse bunun üzerine birde gecikme faizi ile oldukça yüksek rakamlar ödenebiliyor . Bizlerde bu duruma düşmemeniz için online olarak trafik cezası sorgulama işlemi yapacağınız sayfanın adresini ve nasıl sorgulama yapacağınızı sizlerle paylaşacağız.

  İlk olarak https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp bu sayfadan siteye giriş yapıyoruz karşımıza çıkan sayfada MTV Sorgulama ve Ödeme linki çıkacak oraya tıklıyoruz . Açılan sayfada Plaka yazan yerin karşısına cezasını sorgulamak istediğiniz aracın plakasını giriyorsunuz . Özel plaka kısmına ise aracınızın plakası özel ise (34 metin 01 gibi) eveti seçiyorsunuz değilse karışmıyoruz . Tc kimlik veya vergi kimlik numarası yazan yerin karşısına isterseniz Tc kimlik numaranızı girebilir veya Vergi kimlik numaranızı girebilirsiniz . Tescil Tarihi kısmının karşısına ise aracınızın ruhsatında yer alan tescil tarihini gün ay yıl olarak doldurduktan sonra alt kısımda yer alan tamam butonuna basıyorsunuz . Ardından eğer aracınızın bir cezası var ise açılan sayfada görünektir yoksa eğer borcunuz yoktur sayfası çıkacaktır .

  Plakadan yazılabilecek trafik cezalarına karşı araç sahiplerinin belirli aralıklarla plakadan trafik cezası sorgulama işlemini yapmasında fayda olduğunu düşünüyoruz.

  Alıntı 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
akrostiş şiirmektup örnekleri