Hoşgeldiniz.

Türk Telekom Ev Telefon undan Bedava Konuşma Kampanyası Türk Telekom , 1 Nisan 2016 tarihinde başlayacak olan 7′den 7′ye Bedava Kampanyası ile ev telefon undan

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Türk Telekom Ev Telefonundan Bedava Konuşma Kampanyası

  Sponsorlu Bağlantılar




  Türk Telekom Ev Telefonundan Bedava Konuşma Kampanyası


  Türk Telekom, 1 Nisan 2016 tarihinde başlayacak olan 7′den 7′ye Bedava Kampanyası ile ev telefonundan akşamdan sabaha bedava konuşturmaya devam ediyor.
  Türk Telekom, Bayram Kampanyası ile başladığı, yılbaşı, yarı yıl ve 7′den 7′ye Bedava kampanyaları ile sürdürdüğü bedava konuşma kampanyalarına Nisan ayında da devam ediyor.
  İkişer günle başlayan, daha sonraki kampanyalarla süresi 2 haftaya çıkarılan bedava dakikaların kullanım süresi müşterilerin gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla Nisan ayı sonuna kadar uzatıldı.

  Kampanya ile Türk Telekom hattı olan herkese akşam 19.00′dan sabah 07.00′ye kadar yapılacak olan şehir içi ve şehirlerarası yönündeki aramalar bedava sunuluyor.




  Kampanya Nisan ayı sonuna kadar geçerli olacak.

  Tüm bireysel müşterilerin faydalanabilecekleri ve 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor. Bu kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.

  Paylaş Facebook Twitter Google



 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.