Hoşgeldiniz.

Turkcell Telefon umu nasıl yedekleyebilirim? Telefon umu nasıl yedekleyebilirim? Turkcell Telefon Yedekleme servisini kullanmak için 2222′ye YEDEK yazıp gönderin. Telefon modelinize göre size bir link

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Turkcell Telefonumu nasıl yedekleyebilirim?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Turkcell Telefonumu nasıl yedekleyebilirim?  Telefonumu nasıl yedekleyebilirim?

  Turkcell Telefon Yedekleme servisini kullanmak için 2222′ye YEDEK yazıp gönderin. Telefon modelinize göre size bir link içeren bilgi mesajı (wappush) veya ayar mesajı gönderilir.
  Telefonunuza link içeren bilgi mesajı gelirse, içerisindeki linki tıklayarak Turkcell Telefon Yedekleme uygulamasını telefonunuza indirmeniz, indirdikten sonra telefonunuzun Uygulamalar menüsünden çalıştırmanız ve yedekleme işlemini başlatmanız gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuza bir ayar mesajı gelirse, onu pinkodu 1234 girerek kaydetmeniz gerekmektedir. Uygulamayı çalıştırmak istediğinizde uygulamayı ayarlamanızı isterse, uygulamanın olduğu menü ekranında seçeneklerden veri iletişimi menüsündeki tüm seçenekleri “hiçbir zaman sorma/her zaman izinli” olarak seçmeniz gerekmektedir.
  Telefonunuza ayar mesajı gönderilir ise, ayar mesajını pinkodu 1234 olarak kaydedip, telefonunuzun Senkronizasyon (Sync) menüsünden senkronizasyonu başlatmanız gerekmektedir.


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.