Hoşgeldiniz.

Sınırsız oyun keyfi ilk hafta bedava Turkcell “Oynaa Game Club’la sınırsız oyun keyfi ilk hafta bedava! “Oynaa” yazıp 2990’a SMS atan Turkcell ’liler 7 gün

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sınırsız oyun keyfi ilk hafta bedava

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sınırsız oyun keyfi ilk hafta bedava
  Turkcell “Oynaa Game Club’la sınırsız oyun keyfi ilk hafta bedava!

  “Oynaa” yazıp 2990’a SMS atan Turkcell’liler 7 gün boyunca ücret ödemeden Tavla’dan Amiral Battı’ya sınırsız multiplayer oyun keyfi yaşıyor.

  Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, oyunseverler için yepyeni bir ücretsiz multiplayer (çokoyunculu) oyun kampanyası başlattı. “OYNAA İlk Hafta Ücretsiz Kampanyası” ile Turkcell’liler, Tavla’dan Amiral Battı’ya, toplam 6 multiplayer oyunu 1 hafta boyunca ücretsiz olarak dilediği kadar oynuyor.

  Mobil oyunda ilklere imza atan Turkcell’in iş ortağı RetroMedya ile birlikte geliştirdiği Oynaa Game Club servisi sayesinde Turkcell müşterileri kendilerine gönderilen linke tıklayarak indirdikleri özel bir uygulama ile cep telefonlarından karşılıklı olarak birden fazla kişi ile oyun oynayabiliyor.

  Birbirinden popüler 12 oyun


  Oynaa Game Club’e yeni üye olan Turkcell’liler, kampanyasüresince Amiral Battı, TicTacToe, Tavla, Dortle, Reversi, Dama gibi dünyanın en popüler oyunlarını arkadaşlarıyla karşılıklı olarak ilk bir hafta ücretsiz oynuyor. Oynaa Game Club ayrıca Pingi, Sudoku, Balonlar, Popcorn, Bloklar, Sonix gibi tekil oyunları da ceptelefonlarına taşıyor.

  “OYNAA İlk Hafta Ücretsiz Kampanyası”ndan yararlanabilmek için “OYNAA” yazıp 2990’a SMS atmak yeterli oluyor. İlk bir haftanın ardından servis haftada 5 SMS/ 10 kontörle ücretlendiriliyor.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.