Hoşgeldiniz.

Anlaşmalı Boşanma Sözleşmesi örneği : Anlaşmalı Boşanma Protokolü Taraflar ……. ile ……. aralarında karşılıklı olarak anlaşarak BOŞANMAYA karar vermiş olup , işbu protokol tanzim edilmiştir.

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Anlaşmalı Boşanma Sözleşmesi örneği

  Sponsorlu Bağlantılar
  Anlaşmalı Boşanma Sözleşmesi örneği :

  Anlaşmalı Boşanma Protokolü

  Taraflar ……. ile ……. aralarında karşılıklı olarak anlaşarak BOŞANMAYA karar vermiş olup, işbu protokol tanzim edilmiştir.

  Bu protokol gereğince ;

  1- ……. ile ……. karşılıklı olarak boşanmayı kabul ederler,

  2- Davacı davalıda bulunan her türlü şahsi eşyası ile çeyiz olarak getirmiş bulunduğu eşyalarının tümünü almış olup, eşya olarak başka alacağı olmadığını kabul eder. Aynı şekilde davalı da, davacıdan her hangi bir eşya alacağı yoktur.

  3- Boşanma sebebiyle her iki taraf birbirlerinden tedbir, yoksulluk nafakası veya her hangi bir şekilde maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmamaktadırlar.

  4- Taraflar yukarıda yazılı şartlarda anlaşmış olup, işbu protokol ……. tarafından açılacak boşanma davasında anlaşmalı boşanmanın esası olarak Mahkemede delil olarak kullanılacaktır.

  İş bu protokolü okuduk, irademize uygun bulduk ve karşılıklı olarak imza altına aldık.


  Davacı Davalı
  Ad Soyad imza Adı soyadı imza
  Davacı Vekili Davalı vekili
  Av. Av.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.