Hoşgeldiniz.

Vodafon e Lira Transferi Nasıl Yapılır - Vodafon e Kontör Göndermek Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde My Vodafon e'dan yapabilirsiniz. Öncelikle ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 5      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır - Vodafone Kontör Göndermek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone Lira Transferi Nasıl Yapılır - Vodafone Kontör Göndermek

  Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde My Vodafone'dan yapabilirsiniz.

  Öncelikle, My Vodafone üyesiyseniz My Vodafone 'a giriş yapmak için, Vodafone ana sayfada sağ üstte yer alan My Vodafone'a Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir.

  Bireysel kullanıcılar için menüde yer alan Lira Transfer linkini, Kurumsal kullanıcılar için menüde yer alan Faturasız Hat İşlemleri altında yer alan Lira Transfer linkini tıklayın.

  Faturasız Vodafone aboneleri, Lira Transfer İşlemini kullanarak, istedikleri başka bir faturasız hat sahibi Vodafone abonesine kolayca lira transferi yapabilir. Lira transferi yapmak için My Vodafone'a giriş yaparak transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarası girilmesi yeterlidir.

  Faturasız aboneler ayrıca 7038'i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirler.

  Bununla birlikte, hattın yasal sahibi VodafoneShop'lara başvurarak veya Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.