Hoşgeldiniz.

Vodafon e ile Nokia C3'ü ilk defa Türkiye'de Dünyada merakla beklenen , şıklık ve kolay kullanımı uygun fiyatla birleştiren Nokia C3 , Türkiye'de ilk defa

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vodafone ile Nokia C3'ü ilk defa Türkiye'de

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vodafone ile Nokia C3'ü ilk defa Türkiye'de

  Dünyada merakla beklenen, şıklık ve kolay kullanımı uygun fiyatla birleştiren Nokia C3, Türkiye'de ilk defa Vodafone'da  Mobil iletişimin dünya lideri Vodafone, Nokia’nin yeni telefonu Nokia C3 ile yine bir ilke daha imza atıyor. Nokia C3, internete ve sosyal ağlara hızlı ve rahat bir şekilde bağlanılmasını sağlıyor, Qwerty klavyesi ile mesajlaşmayı kolaylaştırıyor. Nokia C3’ÜN şık ve kullanışlı tasarımı, kullanıcılarına ihtiyacı olan her şeyi birarada sunuyor. Nokia C3’e sahip olmak için, Vodafone Cep Avantaj tarifelerinden birine abone olup 18 ay boyunca ayda sadece 18 TL ek ücret ödemek yeterli. İlk ay Vodafone’lularla 5000 SMS ve 1 GB internet de Vodafone’dan hediye.

  Nokia C3, özellikleri ile teknoloji harikası

  Nokia’nın mobil internet ve sosyal iletişim odaklı cihazı C3, 2,4 inç’lik ekranıyla web sayfalarını görüntülemede ve mobil internet kullanımında büyük rahatlık sağlıyor. OVI servislerine ve sosyal ağlara bağlanırken net bir görüntü sunan ekran, 2 megapiksel kameranın çektiği resim ve videoları da canlı biçimde gösteriyor.

  Q klavyeyi kullanarak hızlıca ve rahatça mesajlar yazılabilen C3 ile tüm mesajları tek bir pencere üzerinden takip etmek daha kolay. Ana ekrandan Facebook ve Twitter’a doğrudan bağlanabilen C3 ile sosyal ağlardaki arkadaşlarla iletişim kurmak da çok rahat. 2G ve wi-fi üzerinden internete erişebileceğiniz Nokia C3, kullanım sıklığına göre 7 ila 30 saat arası etkin kullanma süresi, 500 ila 1000 saate kadar da bekleme süresi sunabiliyor.

  Medya oynatıcı, MP3, MP4 desteğine sahip olan Nokia C3'te FM stereo radyo ve RDS de var. Ovi Suite/PC Suite ile bilgisayarınız ile adeta bütünleşen Nokia C3, Ovi Mağaza’dan yükleyeceğiniz zengin uygulamalar ile gücüne güç katıyor. GPRS/EDGE ve WLAN internet bağlantısı da olan cihazın WAP 2.0 ve MicroSD okuyucu özelliği de mevcut.

  * Kampanya kapsamında yer alan Nokia C3 modeli 08 Aralık 2016 tarihine kadar sadece Vodafone tarafından satılacaktır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.