Hoşgeldiniz.

Aşkı sevmek istiyorum Gözlerinde Ben artık Seni sevmek istemiyorum. Acı veriyor seni sevmek ve acıtıyor içimi sensiz kalmak.Ben artık sadece Aşkı sevmek istiyorum ama sadece

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Aşkı sevmek istiyorum Gözlerinde

  Sponsorlu Bağlantılar
  Aşkı sevmek istiyorum Gözlerinde
  Ben artık Seni sevmek istemiyorum. Acı veriyor seni sevmek ve acıtıyor içimi sensiz kalmak.Ben artık sadece Aşkı sevmek istiyorum ama sadece senin gözlerinde sevmek istiyorum aşkı. Biliyorum ki seni sevmek aşkı sevmek aşkı sevmek seni sevmektir ama ben yinede sevmek istemiyorum artık seni.
  Acıydı seni sevmek ama daha acıydı seni sensiz sevmek. Özlüyordum, hasretin yakıyordu içimi ve kağıda kaleme sığdıramıyordum sana olan sevdamı.Yetersiz kalıyordu sözcükler kelimeler ve satırlar. Ben sadece seni istiyordum, hiç benim olamayacağını bilsemde. Akşam oluyordu gözlerim uzaklara dalıyordu ve dilimde bir türkü gözümde yaş ve seni düşünüyordum sensizliğin ertesinde.
  Neyse sevgili ben bugünde Aşkı sevmek isteyeceğim ama yine seni seveceğim. Çünkü seni Sevmek Aşkı Sevmek Aşkı Sevmek ise Seni Sevmekmiş.

  Serdar YILDIRIM

  Kod:
  http://www.serdaryildirim.com.tr/aski-sevmek-istiyorum-gozlerinde


  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.